17 Şubat 2007

yine hüsran, yine hüsran... Konyaspor 2- Beşiktaş 1

Aklımda bir tek sen,
Fikrimde bir tek sen,
Ne farkeder kartal,
Sen hergün yenilsen,
Uğrunda herşeyden,
Öyle vazgeçmişken,
Nasıl vazgeçeyim,
BEŞİKTAŞIM senden...


beşiktaşım bıraktığı yere geri döndü, bu takım ite kaka şampiyon bile olabilir ama bu nasıl bir futboldur. bir büyük takıma yakışır mı?
yok zemin kötü, yok ikinci gol ofsayt, yok sakatlarımız var. büyük takımlarla olan her maçını kaybeden vestel manisaspor galibiyetleriyle lige "fırtına" gibi başlayan takımımız eski haline dönmüştür efendim.

delgado sakat da kalabilir. sanırım bu adamdan bu sezon faydalanamayacağız. gökhan zan arsenal hayalleri kuruyor ama bizdekinden daha sert bir ligde tek bir maç oynamaya gücü yeter mi emin değilim, bu nasıl bir çürüklük durumudur? nasıl bu kadar sakat olunur? serdar'a birşey demiyorum, onun da arada bir kötü oynama hakkı var:) ama burakla gökhan güleç'e ne diyim. hani bari bu maçta kurtarıcı olsalardı da kendilerini affettirselerdi. Rıdvan dilmen yorumlarıyla beni kızdırıyor ama adama yine hak verdim. rakip takımlar beşiktaşın vestel maçındaki oyununu çözerse, beşiktaşın işi zor demişti. sanırım çözüldü; bakalım tigana bundan sonra ne yumurtlayacak...


Kartal'ın 'müzmin' sakatı Gökhan Zan!
Beşiktaş'ın genç savunma oyuncusu Gökhan Zan, bu sezon ortaya koyduğu futboldan çok, yaşadığı sakatlıklarla gündeme geliyor. Gökhan, bu sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle takımını 8 resmi maçta yalnız bıraktı.

1 yorum:

..: yicit.com archives ::. dedi ki...

ne sinema,
ne tiyatro
ne de alemde bir gece
bu sene de tek eğlence
gene ibne fenerbahçe...