7 Kasım 2006

Sana söz yine baharlar gelecek

Herkesin aklında aynı soru?Bu senede mi bitti?Hayaller seneye mi kaldı?
Galiba bu aralar hepimiz karamsarız takımın bu haline.En son Antalya macında bile 4 gol atmamıza ragmen kazanamadık.Takım sezona buyuk umitlerler basladı,transferler bombaydı,hoca kariyerliydi falan da filan.Ama en buyuk fiyasko kalede yasandı.İkinci fiyasko yıldızlarda...Ben cok karamsar degilim neden mi acıklıyayım.Hepiniz cok iyi bilir ki biz sezonun 2 yarısında cok iyi oynayan bir ekibiz 2003-2004 sezonu haric.Bence takım ilk yarıyı en az kayıpla atlatıp ikinci yarıyada Sakarya'nın manyak kalecisini alarak baslarsak acık ara şampiyon oluruz ve bu savım da kararlıyım takım cok iyi bence.Delgado,Rico,Kleberson,Nobre,Bobo,Zan,Toraman bence takım muhteseme yakın ama iste hala sanssızlıklar yakamızı bırakmadı.Bi de inadına Tigana var.Bence hala inadına kim gelecek rıza mı Samet mi yoksa baska bi yabancımı?Hepsini denedik olmadı en iyisi sonuna kadar dayanmak.Noluyo ole istifaya davetler,havaalanını basmalar.Bu takıma guvenin onlarda bize biraz guvenirler.

2 yorum:

erkan dedi ki...

Dasky'e katılıyorum. Bu arada hala üçüncü olduğumuzu, ve liderle yalnızca 5 puan fark olduğunu unutmayalım. Kaleciyi nasıl yaparız bilmiyorum. Yıldızlar da bizi hayal kırıklığına uğrattı ama benim hayal kırıklığına uğrama nedenim maçı çevirebilme özelliklerinin olmaması. Yoksa güzel bir takım oyununda güvenilebilecek futbolcu bunlar!

HAKAN dedi ki...

teknik mevzulardan pek anlamam aslında ama beşiktaş ın sorunu bence kalede değil aslında. sorun orta alanda. topla oynama yüzdelerine bakarsanız demek istediğimi anlarsınız. ortasahada topu ayağımızda tutamıyoruz tabiri caizse hamal diye nitelendirilen oyuncumuz yok. artı topu ayağımızdan çabuk çıkaramıyoruz veya topla ileriye çabuk çıkamıyoruz. ayağa pas yapamıyoruz. ileri bölgede takım olursun da ondan sonra kaleciyi konuşursun... tek başına martinez mi kurtaracak bu takımı?

Ayrıca rızaya burun kıvırmışsın ve sezonun ikinci yarısında hep beşiktaş iyiydi demişsin. bence burda bir çelişki var çünkü beşiktaş en iyi ikinci yarısını rıza zamanında geçirdi. forum tarzına döndürdüysem üzgünüm :)