18 Temmuz 2013

"Fenerbahçe, Beşiktaş to participate in Euro draws, despite UEFA ban

Fenerbahçe and Beşiktaş will participate in today’s European competitions’ qualifiers’ draws, after the Court of Arbitration for Sport (CAS) issued a stay of execution on their bans from UEFA competitions.
Enhanced by Zemanta

Beşiktaşımız maçlarını Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'nda oynayacak...

Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

"Futbol A Takımımızın 2013-2014 sezonu müsabakalarını oynayacağı stadyum konusunda, Kasımpaşa Spor Kulübü ile anlaşma yapılmıştır. Kulübümüz, 2013-2014futbol sezonunda Spor Toto Süper Ligi'ndeki derbi müsabakaları ve kupa karşılaşmaları haricindeki tüm iç saha maçlarını, Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'nda oynamak üzere Kasımpaşa Spor Kulübü ile sözleşme imzalamıştır."
Enhanced by Zemanta

15 Temmuz 2013

Kasımpaşa taraftarı da Beşiktaşı istemiyor...

Beşiktaş'a büyük şok!Kasımpaşa taraftarı, Beşiktaş’ın kendi statlarında maçlarını oynamasını istemediklerini aksi takdirde eski husumetin yeniden ortaya çıkacağını açıkladı.

14 Temmuz 2013

"St.Pauli & Beşiktaş Taksim Gezi PArkı Protestosu

Hamburg'daki Millerntor Stadı'nda oynanan mücadeleyi seyretmeye gelen binlerce Beşiktaş taraftarlarından bazıları, maç öncesi Gezi Parkı olaylarını protesto ederek, tribüne pankartlar astılar. "Her yer Taksim, her yer direniş", "Bu daha başlangıç, mücadeleye devam" ve "Ali İsmail Korkmaz ölümsüzdür" pankartlarının asıldığı tribünlerdeki taraftarlar, maç esnasında da Gezi Parkı olaylarını sloganlarla protesto ettiler.

ALMANCA VE TÜRKÇE OLARAK "HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ" SLOGANI ATILDI

Beşiktaş bugün sezon öncesi hazırlıkları çerçevesinde Almanya'nın Hamburg kentinde St. Pauli takımıyla karşı karşıya geldi..
TSİ ile 19.30'da başlayan karşılaşma sonrası Siyah-beyazlı ve St. Pauli taraftarları Gezi Parkı protestolarına yaptıkları ortak yürüyüşle destek verdiler. İki taraftar topluluğu maçın ardından St. Pauli sokaklarında Almanca ve Türkçe olarak "Her yer Taksim, her yer direniş" sloganıyla yürüyüş gerçekleştirdiler. Alman polisinin yoğun güvenlik önlemi aldığı yürüyüşe yaklaşık 300 kişi katıldı.